Zespół muzyczny

Zespół muzyczny ORYGINAŁ

Cztery lata temu każdy z nas hobbistycznie wszystkie wolne chwile poświęcał muzyce. Kompletowaliśmy sprzęt najwyższej jakości, by to co robimy przyniosło żądany efekt. Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu, by chwile pograć i pośpiewać a dziś jesteśmy już  czteroosobowym zespołem muzycznym, zajmującym się oprawą muzyczną różnego typu imprez okolicznościowych , festynów. Posiadamy już  bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar.

Muzyka w naszym  wykonaniu  trafia do każdej grupy wiekowej. Gramy utwory, które są hitami na listach przebojów jak i te, które kiedyś były ozdobą każdej prywatki czy dancingu. Specjalizujemy się przede wszystkim w polskiej muzyce rozrywkowej, począwszy od lat 60-tych, skończywszy na starannie wyselekcjonowanych przebojach współczesnych również zagranicznych wykonawców.

Wykorzystujemy  do swoich występów instrument: Yamaha S770 oraz syntezator Roland FA 06 i wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy.

Nie korzystamy z plików MP3 oraz MIDI, gramy w oparciu o Style muzyczne przygotowywane indywidualnie dla Nas przez firmę ART SONG STYLE . Goście mogą zawsze liczyć na wspaniałą zabawę biesiadną, z użyciem akordeonu.

Każda impreza daje nam ogromną satysfakcję i z przyjemnością podpisujemy kolejne umowy, gdyż to co robimy to nasze hobby a nie praca.

Catering Otwock
ul. Moniuszki 5, 05-400 Otwock
tel. 502 597 414
tel. 22 769 32 34
Ta strona używa cookies. Jeśli nie blokujesz
tych plików, to zgadzasz się na ich użycie